Super tipy

 
 
 
 
 
 
 
 

Reklama

 
 
 
 
 
 
 
 

Počasí v destinacích

 
MARTINIK29  ºC
SINGAPUR79  ºC
MADAGASKAR24  ºC
INDIE - GOA31  ºC

další »

 
 
 
 
 
 
 
 

Kurzovní lístek

 
100 THB72,724  CZK
1 CAD19,522  CZK
1 PLN6,283  CZK
1 BRL8,219  CZK

další »

 
 
 
 
 
 
 
 

Kontaktujte nás

 

602 731 460
602 822 288

E-mail: zika.ludek@centrum.cz
Icq: 111-222-333 icq status
Skype: zika.ludek
Pracovní doba:
Po-Pá: 8:00-17:30 Tel. non stop
So: 10:00-15:00 Tel. non stop

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reklama

 
 
 
 
 
 
 
 

Last Moment info

 

Zaregistrujte se a my Vám každý den zašleme nejlepší Last Minutes na Váš email.

 
 
 
 
 
 
 

Reklama

 
 
 
 
 
 
 
 

o nás  >  info

 

O nás:

Cestovní agentura LUDĚK ZIKA - CA PULSAR se specializuje na přímý a internetový prodej zájezdů, poznávacích zájezdů, sužebních cest pro managery a zájezdů dle individuálních požadavků klientů. Také realizuje jednodenní i vícedenní zájezdy pro skupiny, či školy a podniky / např. lázně, výlety, koupání a pod. / dle jejich požadavků a přání.

Na serveru PULSARTOURS.CZ provozujeme autorizovaný prodej zájezdů předních českých a slovenských cestovních kanceláří. Všechny cestovní kanceláře i ze Slovenské republiky se řadí mezi nejrenomovanější, jejich zájezdy jsou řádně pojištěny proti úpadku a mají na českém a slovenském trhu dlouhodobou tradici.

V našem přehledném on - line katalogu na PULSARTOURS:CZ Vám nabízíme tisíce zahraničních i domácích zájezdů s detailními popisy a fotografiemi. Katalog zájezdů můžete procházet nebo v něm velmi snadno vyhledávat pomocí filtrů a jednoduššího i podrobného vyhledávání. Velmi pohodlně si tak můžete z naší velmi bohaté nabídky vybrat zájezd přesně podle Vašich představ a objednat jej prostřednictvím formuláře 24 hodin denně po celý rok.Cestovní smlouvu, další potřebné doklady a pokyny od nás obdržíte zdarma e-mailem, nebo poštou. Také Vám rádi zodpovíme jakékoliv dotazy i eventuelně poradíme a to buď on - line přes Skype, nebo e - mailem, či telefonicky.

Ceny všech zájezdů, ať z českých, či slovenských kanceláří, které naleznete na serveru PULSARTOUR.CZ, jsou naprosto shodné s cenami, za které prodávají přímo pořadatelské cestovní kanceláře, a to včetně slev, věrnostních programů,letištních tax a palivových příplatků.

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto Vám i zcela nezávazně poradíne s výběrem dovolené, destinací a pod. dle Vašich představ - vyberte si svou dovolenou v pohodlí domova přes internet u nás!

Nabízíme spolehlivost, profesionalitu a uděláme vše pro to, aby Vaše dovolená s CA PULSAR Vám přinesla skutečně neopakovatelné zážitky.

majitel

Zika Luděk

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Reklama